• Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego

• W związku z rekrutacją na nowy rok szkolny 2024/2025 rodzice dzieci uczęszczających zobowiązani są do złożenia „Deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego”

Dnia 26 stycznia 2024 r. upływa termin ich składania .

Brak w/w dokumentu skutkuje utratą miejsca w naszym przedszkolu w przyszłym roku szkolnym oraz koniecznością wzięcia udziału w rekrutacji do naszego lub innego chorzowskiego przedszkola.

Druki deklaracji są dostępne u Pań woźnych.

• Dyżur wakacyjny

• DRODZY RODZICE

W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ ZAPLANOWNIA PRZEZ WAS  URLOPÓW NA ROK 2024, INFORMUJEMY, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE BĘDZIE PEŁNIŁO DYŻUR WAKACYJNY

W LIPCU

KRYTERIA NABORU NA DYŻUR WAKACYJNY ZOSTANĄ PODANE 02.04.2024 ROKU, WSZELKIE FORMALNOŚCI ZAŁATWIAMY W MACIERZYSTEJ PLACÓWCE

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W TERMINIE OD 08.04.2024 DO 26.04.2024 W PRZEDSZKOLU

Znalezione obrazy dla zapytania stroik bożonarodzeniowy rysunek

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców zaangażowanych w organizację tegorocznego  kiermaszu świątecznego, szczególne podziękowanie dla przewodniczącej  Rady Rodziców pani Ani oraz pani Asi i pani Ani z grupy „Tygrysów”.

Informujemy, że w tym roku na kiermaszu rada rodziców zebrała 3290 zł.

• Kalendarze

Informujemy, że można już zakupić zdjęcia – sesja „Kalendarz”

w cenie 48 zł.

• Kartki świąteczne

Drodzy rodzice!!!

Informujemy, że u pań woźnych  do nabycia sią przepiękne, ręcznie wykonane kartki świąteczne.

Kartki były przygotowane z myślą o kiermaszu, ale uznaliśmy, że lepiej je rozprowadzić wcześniej

Zapraszamy do zakupu

• Konkurs Świąteczny

Podobny obraz

Drodzy rodzice!!!

Jak co roku, zapraszamy Was do wzięcia udziału  w kolejnym konkursie plastycznym pt.:

„NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SKŁADAMY SOBIE ŻYCZENIA – KARTKA ŚWIĄTECZNA”.

Na kartki świąteczne o wym. 10cmx15cm lub 15cmx21cm  czekamy do 8 grudnia.

Kartkę należy dostarczyć w kopercie podpisanej ołówkiem imieniem  i nazwiskiem dziecka i przekazać paniom woźnym.

Liczymy na Wasze zaangażowanie

• Sesja zdjęciowa

Informujemy, że 14 listopada o godz. 8.30 będą robione zdjęcia przez firmę fotograficzną, sesja „Kalendarz”.

• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2023

• 20 listopada to wyjątkowa data – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.
          Przypomina nam, że wszyscy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dzieci i ich
          prawa.
          Uchwalona w 1989 roku Konwencja o prawach dziecka gwarantuje wszystkim dzieciom równość wobec prawa. Każde dziecko, bez względu na swoje pochodzenie, narodowość, przynależność etniczną, kolor skóry, wyznawaną religię, status społeczno-ekonomiczny ma takie same prawa. Wszędzie na świecie prawa dziecka powinny być respektowane.
          Edukacja o prawach dziecka ma ogromne znaczenie! Prawa chronią dzieci, ale i wspierają je
          w prawidłowym rozwoju. Znajomość Konwencji umożliwia dorosłym zrozumienie ich roli w zagwarantowaniu i respektowaniu praw dziecka. Z kolei przybliżanie praw dziecka najmłodszym pozwala im uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami. Z drugiej stronydaje dzieciom możliwość aktywnego uczestniczenia w procesach podejmowania decyzji, które ich dotyczą. Dzięki temu mogą wpływać na otaczającą ich rzeczywistość oraz stawać się bardziej świadomymi obywatelami i uczestnikami życia społecznego.
          Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF to wydarzenie, które jednoczy wszystkie dzieci na świecie. W tym dniu, w wielu krajach, dzieci oraz dorośli podejmują wspólne inicjatywy. Rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka, to okazja, aby z jednej strony w sposób pozytywny i radosny uświadamiać wszystkim, że prawa dziecka są ważne i każde dziecko powinno móc z nich korzystać, z drugiej strony to dzień okazywania solidarności i wsparcia wszystkim tym dzieciom na świecie, których prawa są naruszane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem.
          W obchody włączyły się także placówki edukacyjne w Polsce. Szkoły i przedszkola
          zdecydowały się uczcić rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.

Do akcji organizowanej przez UNICEF przystąpiło także nasze Przedszkole.

• Teatrzyk w przedszkolu

Informujemy, że 19 października (tj. czwartek) o godz. 8.00 będzie teatrzyk w przedszkolu pt.: „Kozucha - kłamczucha”, dla dzieci z gr. I, II, III, IV i V.

Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Dzieci z gr. VI i VII, będą uczestniczyły w przedstawieniu 6 listopada.