• ZESTAW ZDJĘĆ "TABLO"

Informujemy, że można już zakupić zestaw zdjęć „Tablo” w cenie 37 zł.

(zdjęcia są do wglądu u pań woźnych)

• REMONT

• SZANOWNI PAŃSTWO !

Informuję,  że od 9 maja 2022r. rozpoczyna się remont nawierzchni chodników oraz zieleńców w części od bramy na wjazdowej do przedszkola aż do ulicy Wandy. Na na części trawiastej zostaną wygospodarowane dla Państwa dodatkowe miejsca parkingowe.

Do zakończenia prac proszę w tym miejscu nie parkować.

Beata Bryzik

• Prośba

Udało nam się pozyskać używane szafy z Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, dlatego  zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w transporcie szaf o wymiarach  80 cm x 160 cm. Jeżeli macie Państwo takie możliwości prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu.

Liczymy na pomoc

• DYŻUR WAKACYJNY

W związku z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Chorzowa, w tym roku szkolnym nasza placówka pełni dyżur wakacyjny w miesiącu LIPCU.

Listy zapisów oraz druki deklaracji i oświadczeń będą dostępne od 19 kwietnia do 6 maja br. w sekretariacie. Wymagane jest złożenie wypełnionej deklaracji oraz oświadczeń o zatrudnieniu. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci obojga rodziców pracujących, którzy dostarczą oświadczenia o zatrudnieniu.

Beata Bryzik

Informacja uzupełniająca

W uzasadnionych przypadkach, jeżeli rodzic/opiekun dziecka nie może zapewnić opieki dziecku w miesiącu w którym nasze przedszkole nie pełni dyżuru, to prosimy aby zgłosić to dyrektorowi Przedszkola nr 27 w celu poszukania miejsca w przedszkolach dyżurujących w miesiącu sierpniu.

• Sesja uzupełniająca - Tablo; Wiosna

Informujemy, że 22 kwietnia o godz. 12.15 będzie sesja uzupełniająca (dla dzieci, które były nieobecne 25.03.)

- sesja „Wiosna” dla wszystkich dzieci

- sesja „Tablo” dla dzieci, które od września pójdą do szkoły

W sesji „Tablo” będą robione również zdjęcia legitymacyjne.

• Akcja promocyjna - NAJLEPSZY KLEJ

• DRODZY RODZICE!!!

Pragniemy Was poinformować, że przyłączyliśmy się do akcji promocyjnej „Najlepszy klej”.

Rozpoczynamyzbiórkę pustych tubek z kleju firmy AMOS (120 pustych tubek=30 gratis).

Zbiórka będzie trwać do 24 czerwca 2022 r. Liczymy na Państwa zaangażowanieJ

• WYJŚCIE NA PRZEDSTAWIENIE "LAMPA ALADYNA"

Informujemy, że 31 maja o godz. 10.20 planujemy wyjście do CHCK – u na przedstawienie teatru muzycznego pt. „Lampa Aladyna”. Prosimy zgodną kwotę wpłacać w sekretariacie do 22 kwietnia.

• Konferencja DOBRE ROZWIĄZANIA NA TRUDNY CZAS

• Szanowni  Państwo,

Dyrektor Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego "Metis" w Katowicach zaprasza na konferencję będącą odpowiedzią na palącą potrzebę wzmacniania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w obliczu pandemii, lockdownu i wojny w Ukrainie. Bezpłatna konferencja online jest działaniem w ramach kampanii społecznej „Pomimo…Bądź”, objętej patronatem Marszałka Województwa Śląskiego i nosi tytuł:

DOBRE ROZWIĄZANIA NA TRUDNY CZAS,

czyli ciąg dalszy o wzmacnianiu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

Podczas konferencji będziemy rozmawiać o tym jak pandemia, lockdown i wojna, a co z tego wynika:

• ·         alienacja,
          • ·         ograniczenie kontaktów rówieśniczych,
          • ·         słabe wsparcie rodzinne,
          • ·         lęk przed zmiennością
          • ·         nieprzewidywalnością przyszłości

...nie pozostają bez wpływu na zdrowie psychiczne młodych ludzi, którzy uciekają w cyberświat, w którym nie muszą obawiać się planowania życia. W trakcie konferencji podejmiemy tematy związane z radzeniem sobie dzieci i dorosłych z traumą, niewygodnymi emocjami szczególnie w sytuacjach konfliktowych oraz świadomym kształtowaniem cyfrowego obywatelstwa.

Uprzejmie informujemy, że konferencja odbędzie się ona dnia 14 kwietnia (czwartek) 2022 r. w godz. (10 do 13).

Link do szkolenia na stronie ROM-E "Metis":

Link do FB

Link do wydarzeń na FB